Magyar Kupa: Az MTK az első meccsen eldöntötte a továbbjutást

Az MTK hazai pályán négygólos győzelmet aratott a Sényő ellen és ezzel tulajdonképpen továbbjutott a legjobb nyolc közé.
Mokány Lajos 2018. február 21., szerda 18:52
Szerző: Mokány Lajos 2018. február 21., szerda 18:52

A várakozásoknak megfelelően az MTK kezdett jobban a megye I-es csapat ellen. A 11. percben Lencse passza után Hrepka volt eredményes. A 34. percben a Lencse lerántásáért megítélt 11-est Kanta értékesítette. Még a szünet előtt Baki fejjel növelte az előnyt.

A végeredmény a 81. percben alakult ki: Borbély 5 méterről szép mozdulattal fejelt a hálóba.

A visszavágót egy hét múlva rendezik, amely formalitásnak tűnik.

Magyar Kupa, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:

MTK Budapest - Sényő Cadrnifex (megyei I) 4-0 (Hrepka 11., Kanta 34. - 11-esből, Baki 39., Borbély 81.)