Lilára festené az Újpest a Fradi-stadiont: "Remegjen bele a Groupama Aréna!"

A klubnál szeretnék, ha a 2014-es és a 2016-os kupadöntőnél is több Újpest-drukker menne ki majd május 23-án az Üllői útra.
Dudás Gábor 2018. május 11., péntek 20:48
A klubnál szeretnék, ha a 2014-es és a 2016-os kupadöntőnél is több Újpest-drukker menne ki majd május 23-án az Üllői útra.
Szerző: Dudás Gábor 2018. május 11., péntek 20:48

Mint arról beszámoltunk, május 23-án 20 órától kerül sor a Magyar Kupa döntőjére, az Újpest és a Puskás Akadémia részvételével az egyébként a Ferencvárosnak és a magyar válogatottnak is otthont adó Groupama Arénában.

Az, hogy épp az Újpest legnagyobb riválisának otthonában rendezik meg a finálét, különös pikantériát ad a kupadöntőnek, erre építve adott ki közleményt az Újpest FC. Ebből idézünk az alábbiakban.

"A döntő május 23-án kerül megrendezésre, amely helyszínéül a Groupama Aréna szolgál majd, ahol a Puskás Akadémiával mérik össze erejüket lila-fehér játékosaink. A finálé pikantériája, hogy jubileumi elsőségért szállunk csatába, hiszen a PAFC legyőzésével klubunk 10. alkalommal hódítaná el a serleget.

Csakhogy lila-fehér támogatás hiányában a teljesítmény nem százszázalékos, így reméljük, hogy idén a 2014-es és 2016-os finálé újpesti létszámánál is többen segítjük szeretett csapatunkat a 10. kupagyőzelem útján.

Változtassuk lila-fehérré legnagyobb riválisunk otthonának lelátóját, és mutassuk meg, mekkora is az Újpest-család!  Játékosainknak mindenkire, minden buzdító tapsra és rigmusra szüksége van, hogy a Magyar Kupát megszerezzék, hiszen csak az igazi fanatikusok támogatásával kerülhet vissza a rangos serleg a Szusza Ferenc Stadionba. Ezért hát kérünk minden Újpest-érzelmű drukkert, hogy minél többen jöjjenek el az Üllői útra, töltsék fel a szektorokat és remegjen bele a Groupama Aréna a „Hajrá, Lilák!” felkiáltásokba!"

- olvasható a hivatalos klubhonapon.

Az Újpest később bővebb szurkolói információkat is közzétett a döntő kapcsán - a részletek itt!

Átigazolások
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja a Kisvárda Szőr Leventével – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.
Újpest
Ganea apja kiakadt
Édesapja szerint a kedden elküldött George Ganea azért  került nehéz helyzetbe Újpesten, mert román.
ETO
Nemet mondtak a katalánoknak
A La Ligában szereplő Girona már ajánlatot is tett az ETO 20 éves ukrán-magyar csatáráért, Oleksandr Pyshchurért, de a győriek első körben nemet mondtak a megkeresésre. (Nemzeti Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz