Fotó: vidi.hu
Rúsz Márton lesz az FTC-ZTE Magyar Kupa-döntő játékvezetője.
A Ferencváros a 25., míg a Zalaegerszeg a második diadala reményében lép pályára a labdarúgó MOL Magyar Kupa szombati döntőjében.
A finálét megelőzően a Magyar Labdarúgó Szövetség kijelölte, hogy a játékvezető Rúsz Márton lesz, segítői Buzás Balázs és Vígh-Tarsonyi Gergő lesznek, míg a tartalékjátékvezetői feladatokat Derdák Marcell látja majd el.
Előzmények:
NB I: Nemzetközi kupahelyért harcol a ZTE, mégis kérdéses az edző jövője
Olvastad már?
Fradi-ZTE MK-döntő: Teszteld le most, mennyire vagy képben a Magyar Kupával!
Szombat este 18 órától Ferencváros-Zalaegerszeg Magyar Kupa-döntőt rendeznek a Puskás Arénában. Most megmutathatod, mennyire vagy képben a hazai kupasorozattal kapcsolatban. Játékra fel!
Elolvasom
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.