Fotó: kisvardafc.hu

Magyar Kupa: A Kisvárda 13 perc alatt berámolt hármat

A Kisvárda 3-0-ra nyert Sopronban, így az NB II-es csapat is ott van a legjobb nyolc között.
Csakfoci.hu 2025. február 26., szerda 19:40
Fotó: kisvardafc.hu
A Kisvárda 3-0-ra nyert Sopronban, így az NB II-es csapat is ott van a legjobb nyolc között.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. február 26., szerda 19:40

Az 53. percben Cipetic visszagurítása után Szőr jobboldali beadását Gyurkó Máté fejelte 6 méterről a jobb felső sarokba.

Nem sokkal később Bírót vágták fel az ellenfél tizenhatosán belül, a 11-est Soltész Dominik a bal alsó sarokba lőtte

A 66. percben Bíró beadását Gyurkó fejelte 4 méterről a kapu jobb oldalába, kialakítva ezzel a 3-0-s végeredményt.

MOL Magyar Kupa, nyolcaddöntő:

Sopron - Kisvárda 0-3 (Gyurkó 53., 66., Soltész 59. - 11-esből)

Kisvárda: Kovács M. – Szőr, Lippai, Széles – Simon M. (Cipetic, a szünetben), Puclin, Körmendi (Gyurkó, a szünetben), Pap Zs. (Soltész D., a szünetben) – Molnár G. – Szpaszics, Bíró B. (Matanovics, 67.)

Olvastad már?
Magyar Kupa: A címvédő hármat rúgott Csertői csapatának és ott van a legjobb nyolc között
A MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a címvédő Paks 3-0-ra nyert Mezőkövesden és magabiztosan jutott tovább.
Elolvasom
Átigazolások
MTK Budapest
Németh Hunor
Németh Hunor kölcsönszerződése csak egy szezonra szól az MTK-val - Dániában elemezték ki a várható sorsát. Bővebben itt!
Vidi
Tulajdonlás
A Csakfoci értesülései szerint már zajlanak a tárgyalások a Videoton FC Fehérvár jövőjéről, külföldi - köztük ázsiai és olasz - befektetők bevonásával.
Szpari
Hárman hosszabbíthatnak
A Nyíregyháza Spartacus szerződést hosszabbított három játékosával, így Nemanja Antonov, Eneo Bitri és Vane Jovanov a jövőben is a klubot erősíti. (Öltözőn Túl)
Tovább az összes átigazoláshoz