Fotó: MTI/Derencsényi István
A magyar válogatott 45 percnyi játék után 3-0-ra vezet Izrael ellen. A debreceni találkozó első gólját Sallai szerezte, majd később Varga Barnabás kétszer is betalált.
Egy héttel a Svájc elleni Európa-bajnoki csoportmérkőzés előtt a magyar válogatott Debrecenben játszik felkészülési meccset Izrael csapatával. A mieink az első játékrészben igencsak elemükben voltak: a magyar csapat Sallai Roland góljának, valamint Varga Barnabás duplájának köszönhetően 3-0-ra vezet a szünetben.
1-0
A gól ide kattintva nézhető meg!
2-0
A gól ide kattintva nézhető meg!
3-0
A gól ide kattintva nézhető meg!
Olvastad már?
Magabiztos siker az Eb-főpróbán: A magyar válogatott parádés első félidő után győzte le Izraelt - videó
A magyar válogatott felkészülési mérkőzésen 3-0-ra győzött Izrael ellen.
Elolvasom
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.