Magyar focihúsvét: Agyba-főbe verték egymást a szurkolók

Nem telt el békében a húsvét Márokon, balhé volt a Baranya megyei felnőtt labdarúgó-bajnokság III. osztálya Tamási-csoportjában játszott bajnokin.
Dudás Gábor 2017. április 18., kedd 14:33
Nem telt el békében a húsvét Márokon, balhé volt a Baranya megyei felnőtt labdarúgó-bajnokság III. osztálya Tamási-csoportjában játszott bajnokin.
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 18., kedd 14:33

Mint azt a bama.hu Czakó Dénestől, az MLSZ BMI Játékvezetői Bizottsága elnökétől megtudta:  verekedés tört ki a két csapat szurkolói között, rendőrt kellett hívni, egy ideig állt a játék, majd helyre állt a rend. A vendég Görcsönydoboka háromszor vezetett, 1-0-ra, 2-1-re és 3-2-re, mégis kikapott. A hazaiak Minorics Balázs révén a 97. percben lőtték a győztes gólt, addigra már a görcsönydobokiak kapusát kiállították.

A Márokban Balogh Zoltán négyszer vette be az ellenfél kapuját. A meccsen történtek nyilván a fegyelmi bizottság elé kerülnek majd.

 
Átigazolások
Tiszakécske
Ausztriából igazoltak
A 18 éves utánpótlás-válogatott védő/középpályás, Szekér Botond az osztrák harmadik vonalban szereplő SV Gloggnitz csapatától igazolt Tiszakécskére.
Csíkszereda
Nagy dobásra készülnek
Sajtóinformációk szerint két magyar középpályással, Kleinheisler Lászlóval és Tajti Mátyással is megegyezett a román Szuperligában szereplő FK Csíkszereda.
Légiósok / Nyíregyháza
Nyárig marad a meglepetésember
A Dundee Unitedben meghatározó szerepet játszó Keresztes Krisztián csak a nyáron válthat klubot, a Nyíregyháza kölcsönjátékosa addig marad az opcióval is rendelkező skótoknál. (Nemzeti Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz