Fotó: Hajdúszoboszlói SE Facebook

Magyar foci: Visszalép a bajnokságtól a 111 éves klub - közlemény

Anyagi okok miatt nem indul a harmadosztályban a Hajdúszoboszlói Sportegyesület.
Budai László 2023. június 7., szerda 10:30
Fotó: Hajdúszoboszlói SE Facebook
Anyagi okok miatt nem indul a harmadosztályban a Hajdúszoboszlói Sportegyesület.
Szerző: Budai László 2023. június 7., szerda 10:30

Az 1912-ben alapított Hajdúszoboszlói SE hivatalos közleményben jelentette be, hogy "az átvételt megelőző időszakból származó terhek és a jelenlegi gazdasági helyzetre tekintettel, a stabil működés megtartása érdekében" a Magyar Labdarúgó Szövetség által szervezett 2023/24. évi NB III-as bajnokságban való részvételtől visszalép. 

A klub azt is írta, azon dolgoznak, hogy hamarosan újra NB-s bajnokságban szerepelhessenek, részletes tájékoztatást pedig egy későbbi interjúban ígértek. A Hajdúszoboszló az előző szezont az NB III Közép-csoportjának 17. helyén zárta.

Olvastad már?
Öt év alatt kétszer nyert aranyat Ausztriában a magyar szakember: "Jó vudu vagyok az edzőknek" - interjú
Doma Ernő a csakfoci.hu-nak adott interjújában az Ausztriában játszó magyarokról, az osztrák fiatalszabályról, Varga Barnabásról és a Bundesligába igazoló edzőkollégáiról is beszélt.
Elolvasom
Átigazolások
FC Winklarn
Ugrai Roland
Ugrai Roland idén télen csatlakozott FCU Winklarnhoz - derült ki az osztrák alsóbb osztályú klub Facebook-bejegyzéséből, miután a rutinos támadó súlyos térdsérülést szenvedett.
Fradi
Brazil kiszemelt?
Az azeri sajtó szerint az FTC a Qarabag 24 éves brazil védekező középpályását, Pedro Bicalhót szerződtetné a nyáron, de az Üllői129 úgy tudja, jelenleg nem aktuális az igazolás a klubnál.
Galatasaray
Sallai Liverpoolba kerülhet?
A törökök állítják: Sallai Roland csereügylet keretében kerülhet a Liverpoolhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz