Meghosszabbította Dusan Lagator szerződését a DVSC.
A 29 éves montenegrói játékos tavaly nyáron érkezett a Lokihoz, az elmúlt idényben 24 bajnoki mérkőzésen lépett pályára, 2 gólt is szerzett.
A középpályásként és védőként is bevethető labdarúgó emlékezetes találatot ért a bronzérmet jelentő, Újpest elleni 2-0-ás hazai siker alkalmával - írja a dvsc.hu.
Átigazolások
FTC
Kiszemelt
A Markaj News értesülései szerint az FTC érdeklődést mutat a 19 éves Tufail Shinwari iránt. A háromszoros pakisztáni válogatott támadó középpályás jelenleg a Karachi United futballistája.
Légiósok
Yaakobishvili Antal
Elképzelhető, hogy Yaakobishvili Antal a következő szezonban is a Tenerifénél marad, ugyanakkor az sem kizárt, hogy a Girona visszarendeli, és értékesíti őt a spanyol első- vagy másodosztályba. (NSO)
DVSC/MLSZ
Kemenes Szabolcs érkezik
A Csakfoci értesülései szerint Kemenes Szabolcs távozik az U19-es válogatott éléről és Debrecenben lesz utánpótlás-sportigazgató.