Fotó: Helge Prang - GES Sportfoto/Getty Images

Lezárulhat Szalai átigazolása, csütörtökön aláírhat új csapatához - sajtóhír

A magyar válogatott védőt a teljes szezonra kölcsönveheti a török élvonalbeli Kasimpasa.
Budai László 2025. július 10., csütörtök 9:45
Fotó: Helge Prang - GES Sportfoto/Getty Images
A magyar válogatott védőt a teljes szezonra kölcsönveheti a török élvonalbeli Kasimpasa.
Szerző: Budai László 2025. július 10., csütörtök 9:45

A török A Spor információi szerint a Hoffenheim 47-szeres magyar válogatott védője, Szalai Attila ma (csütörtökön) írja alá szerződését új klubjához, az élvonalbeli Kasimpasához. A lap szerint a klubok mindenben megegyeztek egymással, a 27 éves hátvéd kölcsönben, egy teljes szezonra igazol az előző Süper Lig 10. helyezettjéhez.

Ezzel Szalai visszatérhet Isztambulba, hiszen a magyar játékos 2023 nyarán, 12,7 millió euróért igazolt a Hoffenheimhez a Fenerbahcétól. A németországi időszak azonban nem alakult jól a válogatott védő számára: első évében 435 perc játékidő jutott neki összesen, a freiburgi kölcsönidőszakkal együtt, majd az előző szezon első felében egyáltalán nem játszott klubjában, az idény második felét a belga Standard Liege-nél töltötte kölcsönben, ám - többek között sérülések miatt - ott is csak 334 percet tölthetett a pályán öt tétmérkőzésen.

Olvastad már?
Szappanos árától megriadhat a legfőbb kérő, jó ideig húzódhat még az ügye - ez várhat a válogatott kapusra
Az al-Fateh 400 ezer dollárt szeretne, a kapus azt, ha minél tovább kapná szaúdi fizetését, a Paks pedig, ha ingyen vagy erősen nyomott áron szerezhetné vissza a játékost.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Nikitscher Portugáliába igazol?
Nikitscher Tamás hétfőn útnak indult Spanyolországból Portugáliába, ahol a Rio Ave csapatához csatlakozhat, amennyiben az éjfélkor lejáró határidő előtt sikerül lezárni az átigazolásával kapcsolatos hivatalos ügyeket. (nso.hu)
Fradi
Kodro Spanyolországban
Kenan Kodro a 2025/26-os szezont Spanyolországban tölti kölcsönben.
Légiósok
Balogh Botond
Olasz sajtóhírek szerint marad a Parmánál Balogh Botond, miután a svájci Basel más védőt szerződtetett a magyar válogatott játékos helyett.
Tovább az összes átigazoláshoz