Fotó: scra.at

Légiósok: Nagy Ádámék továbbra is hibátlanok, Bukta végig a pályán volt Ausztriában, megint nyert a DAC - videó

Nagy Ádám 1-1-es állásnál lépett pályára, ezt követően húzta be az újabb győzelmet a Pisa. Buktáék az Austria Wien otthonából hoztak el egy pontot, Schäferrel és Hahnnal a kezdőben nyert a DAC.
Nyikes Zoltán 2021. szeptember 18., szombat 20:39
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. szeptember 18., szombat 20:39

Az olasz másodosztály 4. fordulójában a Nagy Ádámot is foglalkoztató Pisa tovább folytatta remek formáját és 3-1-es győzelmet aratott a korábbi Honvéd- és Ferencváros-játékost, Davide Lanzafamét is a soraiban tudó Vicenza otthonában. A magyar játékos a 65. percben lépett pályára, ekkor még 1-1 volt az állás, ezt követően pedig bedarálta ellenfelét a Pisa, amely így négy forduló után százszázalékos mérleggel áll a tabella élén.

Ezzel a látványos góllal alakult ki a végeredmény Nagy Ádámék meccsén

Értékes döntetlent ért el Bukta Csabával az Altach az Austria Wien otthonában az osztrák élvonal 8. fordulójában. A magyar szélső kezdőként végigjátszotta a találkozót és csapata egyik leghasznosabb játékosa volt a jobb oldalon a 0-0-ra végződő bajnokin.

Schäfer András és Hahn János is a DAC kezdőcsapatában kapott helyet a Rózsahegy elleni meccsen a szlovák liga 8. fordulójában. A dunaszerdahelyiek végül 2-1-re nyertek, Schäfer végig a pályán volt, Hahnt a 63. percben cserélte le Németh Antal vezetőedző, míg Szendrei Ákos a 81. percben állt be.

Topligák: A Bayern lemészárolta Novothny csapatát, Guardioláék otthon buktak pontokat - eredmények, videók
Szalai Ádám és Sallai Roland is a kezdőcsapat tagja volt a Mainz-Freiburgon, gól azonban nem esett a Bundesliga-találkozón. Angliában a City nem bírt a Southamptonnal, a Pool könnyedén verte a Palace-t.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztosnak tűnik, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.
Újra csapatot kapott
Ricardo Moniz
A Fradi és a Zete korábbi edzőjének, Ricardo Moniznak kell megmentenie a Zürich idei szezonját.
Fradi
Henry Wingo
A Csakfoci úgy tudja, hogy Henry Wingo nyártól jó eséllyel az MLS-ben szereplő Austin FC-ben folytathatja pályafutását.