Fotó: aek.com.cy

Légiósok: A magyar válogatott támadó hazatér, itt készül fel csapatával a BL-re

Gyurcsó Ádám ismerős környezetben készülhet fel az AEK Larnacával a következő szezonra.
Budai László 2022. június 1., szerda 17:51
Fotó: aek.com.cy
Gyurcsó Ádám ismerős környezetben készülhet fel az AEK Larnacával a következő szezonra.
Szerző: Budai László 2022. június 1., szerda 17:51
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Gyurcsó Ádámot is foglalkoztató AEK Larnaca hivatalos honlapján jelentette be, hogy a csapat nyári edzőtáborozását Magyarországon, Bükfürdőn tartja.

A ciprusi együttes játékosai június 14-én térnek vissza a szabadságukról, és a június 26.-július 6. közötti időszakot töltik hazánkban.

Az AEK második lett a ciprusi élvonalban, így a Bajnokok Ligája második selejtezőkörében, a nem bajnoki ágon nem kiemeltként kezdheti meg szereplését a nemzetközi porondon.

Olvastad már?
Az angolok kiakadtak, hogy 30 ezren lesznek a Puskás Arénában: “A magyarok kihasználják a kiskaput”
Az angolok szerint a büntetés miatt a mérkőzésnek zárt kapusnak kellene lennie, ám az MLSZ kihasználja az UEFA szabályát. Igaz, Anglia ugyanezt teszi majd Olaszország ellen.
Elolvasom
Átigazolások
Karcag
4 távozó
Négy távozót is bejelentett a Karcag: Bodor Zoltán, Görög Gergő, Hidi Patrik és Osztrovka Maxim is távozott a másodosztályú klubtól. (karcagsport.hu)
Lőw Zsolt
Német válogatott
Jürgen Klopp válthatja Julian Nagelsmannt a német válogatott kispadján. Bár felmerült, hogy Klopp Lőw Zsoltot is szeretné a stábjába, a Bild úgy értesült, a magyar szakember maradna a Red Bull futballhálózatánál.
Ex-NB I
Drazic Romániában
Romániába szerződhet Stefan Drazic, miután a CFR Cluj nagyon közel áll a megszerzéséhez. A 33 éves szerb csatár legjobb időszakát Mezőkövesden produkálta, ahol 145 meccsen 49 gól és 16 assziszt volt a mérlege.
Tovább az összes átigazoláshoz