Légiósok: Újabb olasz csapat célkeresztjében szerepelhet Kerkez Milos - sajtóhír

Olasz sajtóinformációk szerint a Serie A ötödik helyén végzett Atalanta is kiszemelte magának a magyar válogatott balhátvédet. 
Csakfoci.hu 2023. június 23., péntek 12:55
Olasz sajtóinformációk szerint a Serie A ötödik helyén végzett Atalanta is kiszemelte magának a magyar válogatott balhátvédet. 
Szerző: Csakfoci.hu 2023. június 23., péntek 12:55
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A balhátvédet kereső Atalantának az olaszországi hírek szerint három kiszemeltje van a posztra: a svájci Young Boys U21-es válogatott bekkje, Aurele Amenda, a Bayer Leverkusen 22 éves hollandja, Mitchel Bakker és a holland AZ Alkmaar magyar válogatott játékosa, a mindössze 19 esztendős Kerkez Milos.

A L'Eco di Bergamo c. lap megjegyzi, hogy Kerkez esetében előnyt jelenthet, hogy van olaszországi tapasztalata, hiszen a Milannál pallérozódott. Mint írtuk, a Bolognánál is felmerült a leigazolása, bár a 20 millió euró körüli ára és a játékos ambíciói miatt aligha lesz sok esélye megszerezni egy olasz középcsapatnak.

Ugyanakkor mint beszámoltunk, továbbra is a portugál Benfica lehet a legesélyesebb a remek idényt futott szélső szerződtetésére.

Átigazolások
Zalaegerszegen folytatja
Tiago Peñalba
Tiago Peñalba magyarországi átigazolása után mintegy 500 millió argentin pesót kaphat korábbi klubja.
Továbbra is számítanak rá
Willi Orbán
Az RB Leipzig sportigazgatója egyértelművé tette: a klub továbbra is Willi Orbánnal tervezi a következő szezont.
Végleges a keret
Soroksár
Halmai Ádám, Takács Ádám és Fenyvesi Gergely személyében három új játékossal bővült a Soroksár kerete, így kialakult a csapat végleges kerete. (soroksarsc.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz