Légiósok: Szerződést hosszabbított Görögországban a magyar kapus - hivatalos

A görög Levadiakosz újabb két évre meghosszabbította Gróf Dávid szerződését.
Póczik Dávid 2024. június 19., szerda 15:18
A görög Levadiakosz újabb két évre meghosszabbította Gróf Dávid szerződését.
Szerző: Póczik Dávid 2024. június 19., szerda 15:18

Gróf Dávid meghosszabbította szerződését a görög Levadiakosz labdarúgócsapatánál. A 35 éves kapus tavaly igazolt a Levadiakoszhoz, amellyel megnyerte a másdosztályú bajnokságot és feljutott az élvonalba. Kiemelte, ez volt a minimális célkitűzés az együttesnél.

Gróf az M1 aktuális csatornának úgy nyilatkozott, újabb kétéves szerződést kínált neki a klub, amelyet elfogadott. Hozzátette, volt más opció is, például, hogy hazatér Magyarországra vagy Görögországba máshova igazol, de családjával együtt jól érzi magát mostani helyén.

A kapus a magyar válogatott Európa-bajnoki szerepléséről azt mondta, a Svájctól elszenvedett vereséggel nem lett rosszabb a csapat, és bízik benne, hogy - a németek elleni javítás után - a skótok legyőzésével továbbjut az együttes a következő körbe. (MTI)

Olvastad már?
Megerősítve: Waltner NB II-be feljutott csapat irányítását vette át - hivatalos
Waltner Róbert lett a Szentlőrinc vezetőedzője.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Keane mellett kampányolnak
Továbbra is az FTC-t irányító Robbie Keane tűnik a legerősebb jelöltnek a Celtic kispadjára.
Hertha BSC
Dárdai Márton távozhat?
Dárdai Márton is a Hertha BSC nyári keretszűkítésének egyik kulcsszereplője lehet, miközben a klub komoly átalakításra készül a szezon után.
ZTE
Lakos Mihály
Megkapta első profi szerződését a ZTE 2010-es szülésű, utánpótlás-válogatott kapusa, Lakos Mihály, aki a felnőtt csapat edzéseit is gyakran látogatta az idei szezonban.
Tovább az összes átigazoláshoz