Fotó: Kicker

Légiósok: Szalainak még mindig klubot keres a Hoffenheim - ezekbe a ligákba igazolhat a magyar védő

A Kicker szerint a Hoffenheim nem számít a magyar válogatott védőre, aki többek között a török bajnokságba is elszerződhetne még.
Budai László 2024. szeptember 5., csütörtök 12:46
Fotó: Kicker
A Kicker szerint a Hoffenheim nem számít a magyar válogatott védőre, aki többek között a török bajnokságba is elszerződhetne még.
Szerző: Budai László 2024. szeptember 5., csütörtök 12:46
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A német Kicker értesülései szerint még most túladna Szalai Attilán a Bundesligában szereplő Hoffenheim. A magyar válogatott védő tavaly nyáron igazolt a klubhoz, de nem sikerült túl jól az első féléve, ezért télen kölcsön is adták a Freiburgnak, ahol szintén nem sikerült alapemberré válnia.

Úgy tűnik, most nyáron sem változott Szalai helyzete, hiszen ebben a szezonban még nem kapott lehetőséget, a Hoffenheim legutóbbi bajnokijára már nem is nevezték.

A Kicker szerint továbbra is cél az egyesületnél, hogy a túlságosan bő kereten szűkítsenek, és Szalainak is új klubot keresnek. Lehetséges következő állomásként a török bajnokságot hozzák fel példaként, ez a transzfer azért adná magát, mert Szalai a Fenerbahcénál sikeres éveket töltött, és a török klubok még bő egy hétig igazolhatnak új labdarúgókat.

Az alábbiakban megmutatjuk, mely bajnokságokba meddig szerződhetne még el Szalai (a kép csütörtök déli állást mutat).


Forrás: TM
Olvastad már?
Fradi: A lengyel éllovashoz igazol a bosnyák válogatott játékos
A Csakfoci úgy tudja, Stjepan Loncar ezúttal végleg eligazol az Üllői útról. Következő csapata a lengyel élvonalat vezető Lech Poznan lesz.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Az első igazolás
25 éves, francia középső védő lett a nyári szezon első igazolása a zöldeknél: Nathan Zohoré a francia másodosztályból érkezett.
Nyíregyháza
Jovanov aláírt
Élt opciós jogával, és Vane Jovanovval szerződést hosszabbított a Nyíregyháza. A 27 éves védő a télen érkezett, tavasszal 13 mérkőzésen közel ezer percet töltött a pályán. Most két évre írt alá.
ZTE
Portugál edző jön
Filipe Çelikkaya személyében ismét portugál edzője lesz a ZTE-nek - állítja Portugália legismertebb sportlapja, az A Bola, amely szerint a 41 éves tréner egy szezonra ír alá Magyarországon.
Tovább az összes átigazoláshoz