Fotó: Hoffenheim FC Twitter

Légiósok: Szalai tétmeccsen is debütált, beállása után csapata bedarálta ellenfelét

Szalai Attila Hoffenheimje 4-1-re nyert, Tamás Márk Neftci Bakuja 1-1-re végzett.
Budai László 2023. augusztus 14., hétfő 19:55
Szerző: Budai László 2023. augusztus 14., hétfő 19:55

Tétmérkőzésen is debütált Szalai Attila a Hoffenheimben, amely hétfőn 18.00-tól a harmadosztályú Lübeck ellen játszott a Német Kupában. A Bundesliga-csapat 1-1-es félidő és Szalai szünetben való beállása után a második játékrészben bedarálta ellenfelét, és végül 4-1-es győzelmet aratott, így továbbjutott.

Német Kupa, legjobb 64 között

Lübeck-Hoffenheim 1-4 (Gozusirin 34. - 11-esből, ill. Kramaric 42., 60. - a másodikat 11-esből, Bulter 69., Justvan 76.)

Egy másik légiósunk, Tamás Márk is pályára lépett hétfő délután 6 órától, a Neftci Baku az azeri bajnokságban 1-1-re végzett a Sabail ellen. A magyar védő végigjátszotta az összecsapást.

Azeri bajnokság, 2. forduló

Neftci-Sabail 1-1 (Saief 81. - 11-esből, ill. Pedro 34.)

Nikola Serafimov
Nikola Serafimov új szerződést kötött a Fehérvárral, így az északmacedón válogatott védő minden bizonnyal marad a nyár után is a Vidinél. (Nemzeti Sport)
Lucas
A Fehérvár elleni mérkőzés az utolsó előtti hazai meccse lehetett a Kisvárda 34 éves csapatkapitányának, Lucasnak, aki összesen kilenc év után távozhat az idény végén csapatától. (Nemzeti Sport)
Angliában még mindig azt hiszik, aláírt fehérvári szerződése ellenére megtarthatják a Vidihez tartó George Dobsont.