Fotó: Hoffenheim FC Twitter
Szalai Attila Hoffenheimje 4-1-re nyert, Tamás Márk Neftci Bakuja 1-1-re végzett.
Tétmérkőzésen is debütált Szalai Attila a Hoffenheimben, amely hétfőn 18.00-tól a harmadosztályú Lübeck ellen játszott a Német Kupában. A Bundesliga-csapat 1-1-es félidő és Szalai szünetben való beállása után a második játékrészben bedarálta ellenfelét, és végül 4-1-es győzelmet aratott, így továbbjutott.
Német Kupa, legjobb 64 között
Lübeck-Hoffenheim 1-4 (Gozusirin 34. - 11-esből, ill. Kramaric 42., 60. - a másodikat 11-esből, Bulter 69., Justvan 76.)
Egy másik légiósunk, Tamás Márk is pályára lépett hétfő délután 6 órától, a Neftci Baku az azeri bajnokságban 1-1-re végzett a Sabail ellen. A magyar védő végigjátszotta az összecsapást.
Azeri bajnokság, 2. forduló
Neftci-Sabail 1-1 (Saief 81. - 11-esből, ill. Pedro 34.)
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.