Szalai Attila csapata, a Fenerbahce nyerte a Török Kupát, miután a vasárnapi döntőben 2-0-ra legyőzte a Basaksehirt.
Az Izmirben rendezett finálé első félórájában a Fenerbahce belga válogatott támadója, Michy Batshuayi kétszer is bevette a Basaksehir kapuját, és akár már a szünet előtt kiüthette volna ellenfelét az isztambuli gárda.
A játék képes a fordulás után sem változott igazán, a bajnokságban ezüstérmes Fener - soraiban a végig a pályán lévő Szalai Attilával - dominálta a mérkőzést, és végül 2-0-s sikerével nyolcadik alkalommal hódította el a Török Kupát. Szalai az első komoly trófeáját szerezte meg klubkarrierje során.
Olvastad már?
Szalai Attiláék edzője rögtön a győztes kupadöntő után jelentette be, hogy távozik
A vasárnap esti kupasiker után Jorge Jesus, a Szalai Attilát is foglalkoztató Fenerbahce labdarúgócsapatának vezetőedzője bejelentette, hogy távozik posztjáról.
Elolvasom
Átigazolások
FTC
Kanichowsky ügye
Nem lépett kapcsolatba a Maccabi Tel Aviv Gavriel Kanichowskyval - állította a játékos menedzsmentje.
Légiósok
Csoboth helyzete
Csoboth Kevin kikerült a St. Gallen keretéből, mert nem illik Enrico Maaßen edző elképzeléseibe. 2028-ig szóló, magas fizetésű szerződése miatt a sportigazgató nehezen talál vevőt a magyar támadóra. (NSO)
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.