Légiósok: Súlyos sérülést szenvedett a fiatal magyar támadó - hónapokig harcképtelen lehet

A hírek szerint súlyos térdsérülést szenvedett Bukta Csaba.
Csakfoci.hu 2023. július 14., péntek 9:28
A hírek szerint súlyos térdsérülést szenvedett Bukta Csaba.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. július 14., péntek 9:28

Megsérült az osztrák élvonalbeli SRC Altach edzésén Bukta Csaba, így a fiatal támadó hosszú hónapokig nem állhat majd csapata rendelkezésére. A vol.at információi szerint a 21 éves szélső térde sérült meg, és előreláthatólag októberig nem léphet pályára.

Bukta 2018 februárjában Debrecenből igazolt a Red Bull Salzburghoz, ahol kétéves szerződést írt alá. A támadó az ifjúsági csapatban, majd a Lieferingben kapott eleinte játéklehetőséget, végül 2021 nyarán szerződött az Altach együtteséhez, ahol idáig 63 osztrák Bundesliga-mérkőzésen lépett pályára.

Olvastad már?
EKL: Kalmár gólpassza is kellett a DAC-sikerhez; nem született döntés a Loki lehetséges ellenfeleinek első csatáján - videó
Legyőzte georgiai ellenfelét a DAC, a Debrecen és a Kecskemét is "érdekelt" volt a csütörtöki játéknapon.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Tovább az összes átigazoláshoz