Légiósok: Sallai túl drága a Serie A-csapatnak, de még nem mondtak le róla - már a hétvégén eldőlhet a sorsa

Megy az alkudozás a Freiburg magyar szélsőjéről - a Bologna legújabb ajánlatára a hétvégén érkezhet válasz.
Csakfoci.hu 2023. július 28., péntek 14:28
Megy az alkudozás a Freiburg magyar szélsőjéről - a Bologna legújabb ajánlatára a hétvégén érkezhet válasz.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. július 28., péntek 14:28

A Bologna sürgősen szélsőjátékost szerezne a piacról, és egyik legfontosabb kiszemeltje a freiburgi Sallai Roland - írja a Tuttobolognaweb, megerősítve a korábbi híreket.

A 26 éves magyar futballista a cikk szerint az ideális célpont a Bologna vezetőedzője, Thiago Motta számára, azaz jó támadói adottságokkal rendelkezik, de fizikálisan is kiemelkedő játékosa lehetne az olasz gárdának.

"A gond csak az, hogy sokba kerül, talán túl sokba is a Bolognának" - írják. Az olasz klub vezetősége első körben egy kölcsönajánlattal próbálkozott, amelyben egy későbbi, opcionális 10 millió eurós vételár is szerepelt, de a Freiburg legalább 15 milliót kérne, méghozzá kötelező jelleggel.

A portál szerint a Bologna megpróbál még emelni a téten azzal, hogy plusz összeget is fizetne a kölcsönvételért és visszavásárlási joggal is felruházná a németeket - erre az ajánlatra válasz a hétvégén vátható.

Olvastad már?
Légiósok: Varga kíméletlenül megbüntette a könnyelmű kapust, Gyurcsó NB I-es csapat otthonában volt eredményes - videó
Varga Roland és Gyurcsó Ádám is betalált csapatuk győztes EKL-mérkőzésén.
Elolvasom
Átigazolások
Szentlőrinc
Megvan az edző!
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Visinka Ede lett az NB II-ben szereplő Szentlőrinc edzője.
Újpest
A száműzött Bukarestben?
A fegyelmi okok miatt a keretből kizárt André Duarte előtt megnyílhat az út Bukarestbe.
Szentlőrinc
Waltner közös megegyezéssel távozik
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, a Szentlőrinc hivatalos honlapján jelentette be, hogy Waltner Róbert vezetőedző közös megegyezéssel távozik a csapattól.
Tovább az összes átigazoláshoz