Photo by Alex Grimm/Getty Images
Megvan Sallai Roland első gólja a szezonban!
A török Super Lig 16. fordulójában az Antalyaspor a Galatasaray csapatát fogadta hazai pályán. A mérkőzés első félidejében a vendégek, gyorsan kétgólos előnyre tettek szert. A 7. percben Sane szerzett vezetést, majd a 11. percben a magyar válogatott Sallai Roland is betalált, így a szünetben 2-0-ra vezet a Galata. Sallai jobbhátvédként szerepel a mérkőzésen, a gólnál a 16-os vonaláról, egy lapos átlövéssel talált be a hálóba. Ez volt Sallai első gólja a mostani idényben.
A második játékrészben még három találat született, ebből egy a hazai oldalon, így a Galata 4-1-re diadalmaskodott. Sallai végig a pályán volt.
🚨⚽ GOALLL | ANTALYASPOR 0-2 GALATASARAY, 11’ SALLAI pic.twitter.com/6jVA7UNvTe
— FÚTBOL HUB (@futbol_hubX) December 13, 2025
Olvastad már?
Premier League: Szoboszlai és Kerkez kezdett, Salah visszatért, a Liverpool nyert - videó
A Liverpool mellett a Chelsea is 2-0-ra győzött az angol bajnokság 16. fordulójában.
Elolvasom
Átigazolások
Kecskemét
Riválistól igazolnának
A csakfoci.hu információi szerint a Kecskeméti TE szeretné megszerezni Nyári Patrikot a Szentlőrinctől, ám a baranyai klub nem engedi el a 24 éves középpályást, akinek szerződése a nyáron jár le.
Kisvárda/BVSC
Most jöhet össze a váltás
Nyáron a Szeged nem tudott megegyezni Szőr Levente átigazolásáról a Kisvárdával. A Csakfoci úgy tudja, most a BVSC viheti a 24 éves játékost.
Vidi
Bobál távozott
Szerződést bontott Bobál Gergellyel a Fehérvár.