Fotó: Tromsö

Légiósok: Profi szerződést kapott külföldön a magyar utánpótlás-válogatott támadó

A Tromsø-nél nevelkedő 18 éves Bogdán Hunor 2025-ig írta alá első profi szerződését a norvég élvonalbeli klubnál.
Budai László 2024. augusztus 7., szerda 12:50
Fotó: Tromsö
A Tromsø-nél nevelkedő 18 éves Bogdán Hunor 2025-ig írta alá első profi szerződését a norvég élvonalbeli klubnál.
Szerző: Budai László 2024. augusztus 7., szerda 12:50
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Aláírhatta élete első profi szerződését a hatéves kora óra Norvégiában élő Bogdán Hunor, aki 2025-ig szóló kontraktust írt alá nevelő klubjánál, a Tromsø-nél. A csatárként bevethető 18 éves labdarúgó a klub U19-es csapatát és a korosztályos magyar válogatottat is erősíti.

- Az első profi szerződésem aláírása olyan érzés, mintha egy álmom válna valóra. Az, hogy a klub, ahol felnőttem, profi szerződést ad nekem, elismerés és bizalom, valamint a kemény munka és az elkötelezettség megerősítése, ami önbizalmat ad ahhoz, hogy tovább fejlődjek játékosként, és feljussak az A-csapatba - nyilatkozta Bogdán Hunor klubja honlapján.

Robin Bergfald akadémiai menedzser is beszélt Bogdán jövőjéről.

- A fejlődés a kulcsszó a munkánkban, és jó látni, hogy a saját játékosaink új lépéseket tesznek előre. Hunor évek óta jól dolgozik, és fontos része az U19-es csapatunknak. Játékosként keményen dolgozó góllövőnek bizonyult, és most szerződést kapott a befektetett munkájáért. Ugyanakkor Hunor számára most kezdődik az igazi munka, az előttünk álló utat együtt járjuk majd be - mondta az akadémia vezetője.

Olvastad már?
Midtjylland-Ferencváros: Időhúzó Dibusz, labdát kereső Fradi, egy szörnyigazolás és a szurkolókkal ijesztgető Kehinde - így látták Dániában a BL-selejtezőt
Értékelések, osztályzatok, vélemények - így látta a dán sajtó a Midtjylland-Ferencváros (2-0) Bajnokok Ligája-selejtezőt.
Elolvasom
Átigazolások
Puskás A.
Babó az új edző
Ahogyan azt a Csakfoci előre jelezte: Babó Levente lett a Puskás Akadémia új vezetőedzője. 1+1 évre írt alá.
ZTE
Szendrei komoly kérői
A Legia Varsó és a Ferencváros is érdeklődik a ZTE 26 éves középpályása, Szendrei Norbert iránt. (pilkanozna.pl)
DVSC
Afrikai tehetség érkezik?
A guineai Sainte Marie Academy egyik nagy tehetsége, a védekező középpályás N'fanly Camara nagyon közel áll ahhoz, hogy a DVSC játékosa legyen. (Africafoot)
Tovább az összes átigazoláshoz