Fotó: Gabriele Masotti

Légiósok: Nagy Ádám segített a bajban lévő csapatán, tovább tart a Pisa veretlen sorozata - videó

Egygólos hátrányban volt az első játékrészt követően a Pisa, majd Nagy Ádám érkezésével nagyot javult a hazaiak játéka és kis híján a fordítás is összejött.
Nyikes Zoltán 2023. március 4., szombat 17:00
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. március 4., szombat 17:00

A Nagy Ádámot is foglalkoztató Pisa a Palermót látta vendégül az olasz másodosztályú bajnokság 28. fordulójában.

A magyar válogatott középpályásnak pihenőt szánt edzője erre a találkozóra, de mivel a hazai együttes egygólos hátrányba került az első félidőt követően - sőt, a Palermo még egy tizenegyest is kihagyott -, így Luca D'Angelo úgy döntött, hogy pályára küldi Nagyot a második játékrészre.

A 27 éves játékos érkezésével pedig nagyot is javult a Pisa játéka, sokkal szervezettebbé vált vele a csapat, ezt az is jól mutatja, hogy a Palermónak nem volt kaput eltaláló lövése a második 45 percben.

A Pisa fölénye végül a 86. percben érett góllá, sőt a hátralévő időben kis híján a fordítás is összejött a hazai csapatnak, ám végül maradt az 1-1 - Nagy Ádám csapata zsinórban az ötödik bajnokin nem talált legyőzőre.