Légiósok: Meccs közben kezdte fojtogatni a magyar kapust az ellenfél biztonsági főnöke, nagy balhé lett belőle - videó

A Lamia-Levadiakos görög bajnoki hajrájában Gróf Dávidra támadt a hazaiak biztonsági főnöke, az ügynek még lesz folytatása.
Budai László 2023. május 9., kedd 12:39
Szerző: Budai László 2023. május 9., kedd 12:39

Igen parázs meccsen van túl Gróf Dávid és csapata, a Levadiakos a görög bajnokságban. A magyar kapus még 0-0-s állásnál büntetőt fogott a Lamia elleni osztályozós bajnoki 42. percében (videó lejjebb), majd együttese még a szünet előtt vezetést is szerzett. A Levadiakosnak nagy szüksége lett volna a három pontra, de a hazaiak a 93. percben egyenlítettek (1-1).

Az ellenfél játékosai ezután Gróf kapuja előtt kezdtek ünnepelni, amiből összeszólalkozás lett, a Lamia biztonsági főnöke pedig úgy érezte, neki kell rendet tenni a pályán is, egészen a 16-os vonaláig bement, majd fojtogatva ellökte a magyar kapust. Úgy tudjuk, Gróf klubja nem hagyja annyiban az esetet, amelynek lesz még folytatása a görög szövetségen belül.

A Levadiakos sorsa a döntetlennel megpecsételődött, bár az együttes mind a hat osztályozós meccsén megőrizte a veretlenségét, azaz a bajnokság második szakasza a tavaszra igazolt Gróffal jól sikerült, így sem maradt benn a klub az élvonalban.

Videón a balhé

A megfogott 11-es

Vidi: Komoly prémium is elszállt Kodro fölé bombázott 11-esével - részletek
A csakfoci.hu információi szerint fejenként sok millió forinttól estek el a fehérvári játékosok.
A Dortmund is vinné
Kerkez Milos
A TEAMtalk szerint az angol topcsapatok mellett már egy német gigász is szerződtetné a magyar válogatott védőt.
Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)