Fotó: Bogdan Balas/gsp.ro

Légiósok: Magyar gól nyitotta a rangadót Romániában; Kleinheislerék az élre álltak Görögországban - videó

A Sepsi 2-2-t játszott a CFR Kolozsvárral, Szabó Bálint debütált az Antalyasporban, Kleinheisler László csereként állt be a Panába.
Budai László 2023. március 6., hétfő 21:21
Szerző: Budai László 2023. március 6., hétfő 21:21

Magyar gól nyitotta a tavalyi kupagyőztes Sepsi és az előző szezon bajnoka, a CFR Kolozsvár hétfő esti rangadóját, amikor Tamás Márk egy bal oldali beívelést követően a hálóba fejelt. A vendégek még a szünet előtt fordítani tudtak, a második félidőben viszont a Sepsi jött vissza hátrányból, így a vége 2-2 lett.

Tamásék a már felsőházi rájátszást jelentő hatodik helyen állnak, a Kolozsvár az egy szerzett ponttal nem tudott előzni, és maradt a második a Constanta mögött. A sérült Varga Rolandot nem nevezték a hazaiak.

Tamás Márk gólja

Bemutatkozott új csapatában Szabó Bálint, aki 35 percet játszott az Antalyasporban a Kasimpasa elleni idegenbeli bajnokin, a debütálás azonban nem sok örömöt hozott a Paksról kölcsönben Törökországba igazoló magyar játékosnak, a találkozót ugyanis a hazai együttes nyerte meg 3-1-re. Az Antalyaspor a 12. a 19 csapatos első osztályban.

Három pontot szerzett és ezzel - igaz, egy meccset többet játszva - az élre állt a Panathinaikosz a görög élvonalban, a zöld-fehér együttes 2-0-ra verte hazai pályán az Atromitoszt - Kleinheisler Lászlót a 72. percben cserélték be.

Fabrizio Romano a Szoboszlai-transzferről: "Sok klub érdeklődik, a Chelsea megfigyelőket is küldött"
Az olasz transzferguru úgy tudja, a Chelsea-nél valóban figyelemmel követik a magyar válogatott támadót, arról azonban nincs szó, hogy közel lenne a megszerzéséhez.