Gennaro Gattuso lett a horvát Hajduk Split új vezetőedzője.
A Kleinheisler Lászlót kölcsönben foglalkoztató Hajduk hivatalos oldalán jelentette be, hogy az új idénytől a csapat vezetőedzője Gennaro Gattuso. Az olasz szakemberrel 2026-ig szóló szerződést írtak alá.
Gattuso játékosként a Milan klasszisa volt, 2006-ban világbajnoki címet szerzett az olasz válogatottal.
Edzőként legutóbb a Marseille-t irányította, előtte pedig a Valenciát. Olaszországban volt a Fiorentina, a Napoli és a Milan szakvezetője is.
Egyáltalán nem biztos azonban, hogy Kleinheisler dolgozni fog majd Gattusoval, mivel a magyar középpályásnak lejár a kölcsönadási szerződése és egyelőre kérdéses, hogy a Panathinaikosnak milyen tervei vannak vele.
Átigazolások
Diósgyőr
Vignjevic a DVTK új edzője
Megerősítést nyert a korábbi értesülésünk: Nebojsa Vignjevic lett a Diósgyőr új vezetőedzője.
DVTK
Vignjevic még ma aláírhat
Nebojsa Vignjevic hamarosan aláírhat a DVTK-nál.
Újpest
Nagy visszatérő jöhet
Az Újpest korábbi játékosa, Fehér Csaba nyáron visszatérhet, ezúttal vezetői szerepben, Dárdai Pál munkáját segítve. (nb1.hu)