Légiósok: Hegyinek ezúttal sem tudtak gólt lőni, a holland sajtó is a magyar kapust dicséri

Hegyi Krisztián nagyszerű teljesítménnyel járult hozzá a Den Bosch pontszerzéséhez.
Csakfoci.hu 2024. január 26., péntek 22:35
Szerző: Csakfoci.hu 2024. január 26., péntek 22:35

A holland másodosztály 22. fordulójában a Hegyi Krisztiánt is foglalkoztató Den Bosch gól nélküli döntetlent ért el a Telstar otthonában, a korábban Marco Rossi által is meghívott magyar kapus így zsinórban a második meccsén húzta le a rolót.

A 21 esztendős magyar hálóőr ezúttal is magabiztos teljesítményt nyújtott a kapuban, a végig domináló hazaiak 90 perc alatt sem tudtak neki gólt lőni, Hegyi ráadásul többször is nagy bravúrral tartotta meccsben csapatát, a 76. percben egymás után kétszer is nagyot védett fontos szituációban, a lefújást követően a meccs emberének is őt választották. Érdekesség egyébként, hogy a túloldalon - a Telstarnál - Ronald Koeman Jr. védte a kaput, az egykori Barcelona-legenda és a holland szövetségi kapitány fia.

A pénteki döntetlennel Hegyi a harmadik mérkőzésén is veretlen maradt holland klubjában, a Jong PSV elleni idegenbeli 2-2, és az élmezőnyben tanyázó Roda elleni 0-0 után újabb fontos ponthoz segítette csapatát. A fiatal magyar légiós teljesítményére a holland sajtó is felfigyelt, a bd.nl nevű portál szerint "Hegyi klasszisának köszönhette a pontszerzést a Den Bosch, amelyik zsinórban negyedik meccsén nem kapott ki" (az elmúlt három mérkőzésen Hegyi védte a csapat kapuját - a szerk.)

Fabrizio Romano állítja: Premier League-csapat dolgozik Gulácsi szerződtetésén - a részletek
Az angol Nottingham Forest dolgozik Gulácsi Péter leigazolásán - állítja Fabrizio Romano.