Fotó: RB Leipzig
A magyar válogatott kapus a szünetben állt be - a második és a harmadik találat előtt is tehetetlen volt.
Sima, 3-0-s vereséget szenvedett az RB Leipzig az angol bajnokságot tavaly a 13. helyen zárt Wolverhampton Wandererstől. A találkozót végigjátszotta a magyar válogatott védője, Willi Orbán, míg Gulácsi Péter a szünetben állt be a nyáron érkezett Maarten Vandevoordt helyére.
A belga kapus az első játékrészben egy, Gulácsi a másodikban két gólt kapott - igaz, aligha hibáztatható bármelyik találatért a rutinos magyar, ugyanis a Wolves totálisan kijátszotta a lipcsei védelmet a második és a harmadik találat előtt is.
A Leipzignek néhány napja jobban ment a BL-részvételt is kiharcoló Aston Villa ellen, akkor 2-0-ra nyertek Gulácsiék.
A Wolves második gólja
És a harmadik
Olvastad már?
Szoboszlai egy percet sem játszott a Pool-MU edzőmeccsen - az edzője elmondta, miért
Arne Slot nem akart semmilyen kockázatot vállalni a magyar válogatott labdarúgóval.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Légiósok
Áttörés Szoboszlai ügyében?
Szoboszlai Dominik komolyabb fizetésemelésről tárgyal a Liverpoollal, és sajtóhírek szerint jelentős előrelépés történt az egyeztetésekben.
Soroksár
Támadó is érkezett
A Videotont télen elhagyó Kálnoki-Kis Zsombor megtalálta új állomáshelyét, amely az NB II-es Soroksár lesz.