Fotó: CSA Steaua Facebook
Huszti András itthon is sokszor bemutatta a "trükköt", amivel most a Steauánál is sikert aratott.
A román másodosztályban szereplő Steaua Bucuresti magyar játékosa, Huszti András gólpasszának is köszönhetően verte 3-1-re a Bihort a felsőházi rájátszásban. A korábbi ZTE-, Fehérvár- és Újpest-játékos igen különleges módon, nagy bedobásból jegyzett asszisztot - persze, ezt a "trükkjét" már az NB I-ben is sokszor megmutatta.
A három pontnak köszönhetően a Steaua a negyedik, élvonalbeli osztályozót jelentő helyen áll a ligában.
Olvastad már?
Pécsi Ármint a La Ligába adhatja kölcsön a Liverpool - sajtóhír
Van esély rá, hogy a következő szezonban már Spanyolországban védjen a 21 éves magyar kapus.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Gulácsi elutazott
A Sport Bild információi szerint Gulácsi Péter vasárnap családjával együtt Spanyolországba utazott, ahol a Villarrealnál esik át az orvosi vizsgálatokon.
ETO
Vitális üzent
Egyre több jel utal arra, hogy Vitális Milán távozik az ETO-tól: már a Nyíregyháza elleni keretből is kimaradt, ráadásul a közösségi oldalán is sokatmondó bibliai idézetet osztott meg.
Újpest
Markgráf helyzete
A - hírek szerint - a Köbenhavn együttesébe tartó Markgráf Ákos nincs ott a lilák DVSC elleni bajnokijának meccskeretében.