Fotó: Grzegorz Wajda/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
Baráth Péter csereként beállva szerzett fontos gólt lengyel csapatában.
A lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában a listavezető Raków Czestochowa magabiztos, 2–0-s győzelmet aratott idegenben a kiesőzónában tanyázó Stal Mielec ellen. A találkozó kulcspillanatait a második félidő hozta meg: a 66. percben pályára lépő Baráth Péter mindössze hét perccel később, a 73. minutumban megszerezte a vezetést csapatának. A vendégek ezután sem álltak le, és végül kétgólos sikert könyvelhettek el.
A sikerrel a Raków még közelebb került története második bajnoki aranyérméhez. Három fordulóval a szezon vége előtt 65 ponttal vezetik a tabellát, míg legnagyobb riválisuk, a Lech Poznań 60 ponttal a második helyen áll – igaz, ők még pályára lépnek szombat este a kiesés elől menekülő Puszcza ellen, hazai pályán.
Baráth gólja:
Olvastad már?

Styles-parádé Angliában: A magyar játékos két góllal és egy gólpasszal tarolt az idényzárón - videó
Gálaelőadással búcsúztatta a Championship-idényt a West Bromwich Albion, a meccs hőse a magyar válogatott Callum Styles volt, aki két góllal és egy gólpasszal segítette csapatát.
Elolvasom
Olvastad már?

Ennyi volt: Edzőváltás Újpesten, Bartosz Grzelak távozik a klubtól - hivatalos
Elfogyott a türelem Újpesten: Bartosz Grzelak távozik, utódját hétfőn nevezik ki.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Újpest
Az ex-Dinamo-edző jöhet
Az m4sport.hu információi szerint a Dinamo Zagreb, a Maribor és a Celje korábbi edzőjét, Damir Krznart nevezhetik ki hétfőn Újpesten.

Újpest
Grzelak távozott
Bartosz Grzelak vezetőedzői megbízatása megszűnik Újpesten - jelentette be Ratatics Péter klubelnök az ETO elleni vereséget követően.

Fradi
Georgiai válogatott érkezhet?
Sajtóhírek szerint a Ferencváros legújabb kiszemeltje a georgiai középpályás, Anzor Mekvabishvili, aki az Universitatea Craiova színeiben futballozik.