Fotó: facebook.com/AEKLARNACAOFFICIAL
Gyurcsó Ádám fontos gólpasszal tartotta életben együttese reményeit a bajnoki címre.
A ciprusi első osztály 33. fordulójában, a felsőházi rájátszásban az Aris otthonában gyűjtötte be a három pontot Gyurcsó Ádám csapata, az AEK Larnaca. A 33 éves magyar támadó a 79. percben szállt be a mérkőzésbe, és a 96. percben egy szabadrúgásból gólpasszt osztott ki, mely végül döntőnek bizonyult együttese számára.
Gyurcsóék jelenleg a tabella második helyét foglalják el, egyetlen ponttal állnak a listavezető APOEL mögött, így amennyiben a vasárnapi - utolsó - fordulóban több pontot szereznek, mint riválisuk, övék lesz a bajnoki trófea. Az APOEL a hétvégén az Arisszal találkozik, míg a Larnacára a Lang Ádámot is foglalkoztató Omonia Nicosia vár majd.
Gyurcsó gólpassza:
Olvastad már?
NB II: Vukmirral szerződést bontottak, szókimondó és sajátos stílusú edző érkezett a helyére - hivatalos
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.
Elolvasom
Átigazolások
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.