Légiósok: A Liverpool elengedte a magyar fiatalt, aki most gólt lőtt neki - videó

Zsinórban második alkalommal tudott eredményes lenni Farkas Patrik a Blackburn U18-as együttesében.
Budai László 2024. február 12., hétfő 10:08
Zsinórban második alkalommal tudott eredményes lenni Farkas Patrik a Blackburn U18-as együttesében.
Szerző: Budai László 2024. február 12., hétfő 10:08

Egy magyar fiatal, Farkas Patrik szerezte csapata, a Blackburn egyetlen gólját a hétvégi, Liverpool elleni U18-as bajnokin, amelyet a Vörösök nyertek 5-1-re. Az U17-es magyar válogatott labdarúgó egy remek letámadás, majd gyors támadás végén talált a Pool kapujába, ami már csak azért is lehetett különleges a számára, mert korábban szerepelt a liverpooliak együttesében is. Sőt, testvére, Erik jelenleg is a Liverpool akadémiájának tagja.

Videón a gól

Átigazolások
Belgium
Mátyus meglepő kinevezése
Mátyus János, a belga másodosztályban szerepelő Royal Olympic Charleroi új sportigazgatója bizonyítaná, hogy egy magyar szakember is megállja a helyét külföldön.
Szeged
Tóth-Gábor érkezett
A Szeged első osztályú tapasztalattal rendelkező, közel kétméteres, korábbi utánpótlás-válogatott támadót igazolt Tóth-Gábor Kristóf személyében.
ZTE
Érdeklődés 3 játékos iránt
Külföldi és hazai érdeklődésről írnak a ZTE FC játékosai iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz