Fotó: FC Köbenhavn
Továbbra is remek formában futballozik Németh Hunor.
Gyönyörű szabadrúgásgólt lőtt Németh Hunor, az FC Köbenhavn fiatal játékosa a Lyngby elleni U19-es dán bajnokin, amelyet 2-2-es eredmény után 11-esekkel a magyar labdarúgó csapata nyert meg.
Németh 17 méterről, a felső léc segítségével varázsolta a kapuba a labdát. A 17 éves, magyar utánpótlás-válogatott futballistának ez volt a negyedik gólja az idei bajnokságban.
Németh nemrég írt alá hosszú távú szerződést dán klubjával.
Videón a gól
Átigazolások
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.