Fotó: MTI
Dejan Stankovics távozása után Leandro de Almeida irányította a Ferencvárost a győztes bajnokin. Ő értékelt.
- A kupadöntő után szomorúak voltunk, de a szezonunk jó volt. Beleadtak mindent a srácok. Nagyon köszönöm mindenkinek, a vezetőknek, hogy bíztak bennem. Nagy megtiszteltetés volt a padra leülni. Tudom, hogy még nem vagyok kész erre a feladatra, mégis bíztak benne. Remélem, most már tudok aludni, az elmúlt három napban nem sikerült. Sokat tanulok az edzőktől, nekem még nincs kellő tapasztalatom, hogy egy ilyen óriásklubnak legyek a vezetőedzője, remélem egyszer eljön az a nap is - értékelt Leandro a az M4 Sportnak.
Olvastad már?
NB I: Marquinhos szépségdíjas gólt lőtt, Lisztes derbi-találattal búcsúzott a Fraditól - videó
Az OTP Bank Liga idei szezonjának utolsó mérkőzésén a Ferencváros 2-0-ra legyőzte az Újpestet.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.