Fotó: facebook.com/kubatovgabor
Kubatov Gábor klubelnök Facebook-oldalán posztolt az FTC Magyar Kupa-sikere után.
A Ferencváros fennállása 25. Magyar Kupáját nyerte meg, miután a szombati döntőben 1-0-ra legyőzte a ZTE-t.
A lefújás után Kubatov Gábor, a klub elnöke a közösségi oldalán jelentkezett egy idézettel, amely a Rocky-filmekben is elhangzik, és korábban Vince Lombardi, az NFL legendás edzője is gyakran használt.
Olvastad már?
MK-értékelések: "A csapattársak mindig viccet csináltak belőlem"; "El vagyok átkozva a döntőkben"
A Ferencváros sikerével végződő Magyar Kupa-döntő után a győztes találat szerzője, Toon Raemaekers és az ellenfél kapusa, Gundel-Takács Bence mondta el véleményét az M4 Sport kamerái előtt.
Elolvasom
Átigazolások
Magyar foci
Sidibe visszatért
Hajdúsámsonban folytatja a Loki korábbi közönségkedvence, Ibrahima Sidibe.
Légiósok
Bősze Levente
A Como végleg megvásárolta Bősze Leventét a Dunaszerdahelytől.
KBSC
Az első érkező
Kazincbarcikán folytatja pályafutását az NB III Észak-Keleti csoportjában szereplő FC Tiszaújváros házi gólkirálya, Varjas László.