Fotó: pfla.hu
Batik Bencét megműtötték, ebben az évben már nem léphet pályára.
Batik Bencének fáradásos törése van, már meg is operálták, januárig biztosan nem játszhat - tudta meg az M4 Sport.
Batik tavaly nyáron viharos körülmények között igazolt Felcsútra a Honvédtól. Gyorsan alapemberré vált Hornyák Zsolt csapatában, aki először belső védőként számolt vele, majd egyre többször védekező középpályást játszott.
Az idei szezonban az első tíz forduló mindegyikén pályára lépett, az MTK ellen gólt is szerzett.
Olvastad már?
NB I: Dzsudzsák góljára nagy bombával reagált Gruber - egy jó és egy gyenge félidőt hozott a Puskás-Loki
Az NB I negyedik és ötödik helyezettje egy-egy pontot szerzett az egymás elleni bajnokin.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.