Fotó: dvtk.eu

Kő kövön nem marad Diósgyőrben: Újabb légiósnak kellett mennie - hivatalos

Doru Popadiuc közel egy év alatt mindössze hat mérkőzésen játszott Diósgyőrben, most felbontották a szerződését.
Nyikes Zoltán 2024. december 16., hétfő 15:51
Fotó: dvtk.eu
Doru Popadiuc közel egy év alatt mindössze hat mérkőzésen játszott Diósgyőrben, most felbontották a szerződését.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. december 16., hétfő 15:51

A hétfői nap során már a második légiós távozását jelentette be a Diósgyőr: a Brentfordhoz visszatérő Valentino Adedokun után ugyanis az is eldőlt, hogy közös megegyezéssel szerződés bontott a DVTK és Doru Popadiuc.

– Tovább folytatjuk a keret átalakítását, és megválunk azoktól a külföldi labdarúgóktól, akikre nem számíthat a szakmai stáb a kezdőcsapat összeállításánál. Az értékeinket megtartjuk, a távozók helyre pedig kevesebb, de meghatározó játékost hozunk– mondta a klubhonlapon Horváth Csenger sportigazgató. – Ezért közös megegyezéssel szerződést bontottunk Doru Popadiuc-kal, akinek további pályafutásához sok sikert kívánunk!

Doru Popadiuc az év elején érkezett Diósgyőrbe, tavasszal öt bajnoki és egy kupamérkőzésen szerepelt. Áprilisban achilles-ín szakadást szenvedett, ami miatt hosszú hónapokat hagyott ki. A rehabilitáció jól sikerült, egy ideje már az első csapattal edzett, de pályára nem lépett.

Honlapunk nemrégiben azt is megírta, hogy akár az elfelejtett gólpasszkirály is távozhat Diósgyőrből, de más légiós helyzete is bizonytalan.

Már most pörögnek a csapatok az átigazolási piacon. Folyamatosan frissülő rovatunkban ezúttal is mindig mindent megtalálsz - csak kattints ide és böngészd a híreket egy nap többször is. 

Olvastad már?
Néhány éve még a BL-csoportkörös Fradiban játszott, most besorozták az orosz-ukrán háborúba
Haratin csak az ukrán harmadosztályban játszott, ezért nem járt már neki mentesség besorozás alól.
Elolvasom

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Bolla Bendegúz
Új edzőnek bizonyíthat Bolla Bendegúz, miután a Rapid Wien menesztette Robert Klausst.
NB I
Vincent Chyla
Rudy Galetti értesülései szerint több NB I-es klub érdeklődik Vincent Chyla iránt, aki a szlovák élvonalban szereplő Zeleziarne Podbrezova játékosa.
Légiósok
Komáromi György
Komáromi György ügynöke az M4 Sportnak elmondta, a támadó távozhat a Maribortól.
Tovább az összes átigazoláshoz