Fotó: dvtk.eu
Megsérült, és mire felépült volna, szinte véget ér a bajnokság, ezért inkább felbontották Valentino Adedokun szerződését Diósgyőrben.
Újabb távozó Diósgyőrben: kiújult Valentino Adedokun sérülése, ezért a fiatal játékos visszatér anyaklubjába, és ott végzi a rehabilitációt – írja a dvtk.eu.
– Kiújult Valentino Adedokun korábbi sérülése, és a gyógyulása várhatóan olyan hosszú időt vesz igénybe, hogy mire ismét teljes értékű játékosként számíthatna rá a szakmai stáb, gyakorlatilag véget ér a bajnokság. Ezért közösen úgy döntöttünk, hogy felbontjuk a kölcsönszerződését, és angol anyaklubjában végzi a rehabilitációt – tájékoztatott Horváth Csenger, a DVTK sportigazgatója.
Az ír-nigériai kettős állampolgárságú balhátvéd az ősz elején érkezett kölcsönbe Brentfordból Diósgyőrbe, és egyszer kezdőként, kétszer csereként lépett pályára az OTP Bank Ligában.
Olvastad már?
Diósgyőr: Az elfelejtett gólpasszkirály akár távozhat is - más légiós helyzete is bizonytalan
A Csakfoci úgy értesült, hogy Rudi Pozeg Vancas elégedetlen a kevés játéklehetőséggel és távozhat télen Diósgyőrből, de Alex Vallejo helyzete is kérdéses.
Elolvasom
Átigazolások
Honvéd
Feczkó válasza
"Ezt nem tőlem kell kérdezni, nekem élő szerződésem van, az illetékeseket kell megkérdezni erről" - Feczkó Tamás a jövőjét firtató kérdésre az M4 Sportnak.
Vasas
Így igazolnának
Erős Gábor, az NB II-es bajnok Vasas vezetőedzője elárulta, milyen koncepció mentén akarnak igazolni az NB I-re.
DVTK
Sentic távozik
Szabaddá vált Karlo Sentic, miután a kiesés következtében automatikusan megszűnt a közte és a DVTK között fennálló szerződés.