Fotó: Paksi FC

KL-playoff: A Fiorentina ezúttal Paksra jöhet, az ETO magyar játékos csapatával kerülhet össze

Kiderült, hogy továbbjutás esetén kivel küzdhet meg a Paks és az ETO a KL-főtábláért.
Budai László 2025. augusztus 4., hétfő 14:21
Fotó: Paksi FC
Kiderült, hogy továbbjutás esetén kivel küzdhet meg a Paks és az ETO a KL-főtábláért.
Szerző: Budai László 2025. augusztus 4., hétfő 14:21

A Bajnokok Ligája- és az Európa Liga- után a Konferencia Liga-playoff sorsolását is megtartotta hétfőn az UEFA - ezen az eseményen, a harmadik körben az ukrán Zsitomirral játszó, Paksi FC és a svéd AIK ellen pályára lépő ETO volt érdekelt magyar szempontból.

Bognár György csapata majd a Fiorentinával, míg Borbély Balázs együttese a Rapid Wien-Dundee United párharc győztesével küzdhet meg a főtáblára jutásért - amennyiben sikerrel vívják meg a következő kört. A győriek így biztosan magyar játékos csapatával játszanak, hiszen a Rapidban Bolla Bendegúz, a Dundee-ban Keresztes Krisztián játszik.

A Paks és a Győr is hazai pályán kezdene.

https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/aggodnak-a-honved-szurkolok-a-golgyarosert-ekkor-terhet-vissza-a-kozonsegkedvenc-tamado
 

Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás?
A kispadról nagy valószínűséggel távozó Csató Sándor vezetőedző helyét a korábbi NB I-es játékos, Marián Sluka veheti át. (NSO)
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A Kisvárda Szőr Levente 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.
Tovább az összes átigazoláshoz