Révész Attila az Indexnek beszélt arról, kikkel tárgyalt a Kisvárda kispadjáról.
„Hat edzővel egyeztettem, az utolsó három külföldi volt. Az első egy rutinos dán szakember, a másik egy osztrák–spanyol, aki korábban Bernd Storckkal is dolgozott együtt, a harmadik pedig egy portugál szakvezető. Természetesen magyar edzők is szóba jöhetnek, Pintér Attilával például rendszeresen beszélek, nem kizárt, hogy egyszer még fogunk együtt dolgozni.”
Átigazolások
Paks
Ifjabb Bognár visszatért
Újra Pakson ifj. Bognár György: három év után tért vissza a régi-új másodedző édesapja mellé.
Szpari/Újpest
Kaczvinszki váltott
Az Újpest kölcsönadta 20 éves belső védőjét, Kaczvinszki Dominikot a Nyíregyházának.
Légiósok
Szoboszlai Dominik
Döntött a Liverpool Szoboszlai Dominik jövőjéről, miközben 70 millió fontért erősítene.