Fotó: fehervarfc.hu

Kétgólos hátrányból mentett pontot a Vidi, de a csapatkapitánynál félig üres a pohár: "Ilyet nem engedhetünk meg magunknak"

Spandler Csaba szerint az első félidőben rá se lehetett ismerni a fehérvári csapatra.
Póczik Dávid 2025. március 8., szombat 11:35
Fotó: fehervarfc.hu
Spandler Csaba szerint az első félidőben rá se lehetett ismerni a fehérvári csapatra.
Szerző: Póczik Dávid 2025. március 8., szombat 11:35
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismert, az OTP Bank Liga 23. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén a Fehérvár 2-0-s hátrányból felállva mentett pontot a Kecskemét otthonában. A Vidi teljesítményéről a csapatkapitány, Spandler Csaba nyilatkozott a klubhonlapnak.

- Az első félidőben rá sem lehetett ismerni a csapatunkra, abszolút nem az történt a pályán, amit kezdés előtt megbeszéltünk, hogy játszani szeretnénk. Nagyon szoros a bajnokság, ilyet nem engedhetünk meg magunknak. A szünetben megbeszéltük, hogy sokkal aktívabban, sokkal támadóbb szellemben kell játszanunk. Ebben a felfogásban is kezdtük a második játékrészt és akár két perc alatt egyenlíthettünk volna. Nagyon tetszett a csapat hozzáállása a második félidőben. Fontos volt számunkra, hogy a szurkolóink ezúttal is elkísértek minket és végig biztattak bennünket, nélkülük sokkal nehezebb dolgunk lett volna.

Van bennem hiányérzet, félig üres a pohár. Maximalista vagyok, mindig nyerni akarok, de azért nem mindegy, hogy 2-0-ról játszol döntetlent, vagy 0-2-ről állsz fel.

- Az első félidei hibáinkat mindenképp ki kell küszöbölnünk. Ha sikerül egész meccseket úgy végigjátszanunk, ahogy ma a második játékrészben futballoztunk, akkor nem lesz gondunk a szezon hátralevő részében - fogalmazott.

Olvastad már?
Pető a Vidi egyenlítéséről: "Abszolút 11-es volt, nem is értem, miért kellett VAR-ozni" - NB I-es értékelések
AZ NB I 23. fordulójának nyitómérkőzésén Kecskemét-Fehérvár (2-2) összecsapást rendeztek - így értékelték a látottakat a vezetőedzők.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Maiga hosszabbított
Gyakorlatilag a teljes előző szezont ki kellett hagynia sérülés miatt Habib Maigának, aki most szerződést hosszabbított a zöld-fehérekkel.
Kecskemét
Új igazolás
A KTE szerződtette a Kozármisleny 32 éves hátvédjét, Gajág Gergőt, aki korábban, az NB II-ben összesen 105 meccsen lépett pályára.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Tovább az összes átigazoláshoz