Fotó: honvedfc.hu
A kispestiek tavaly igazolt ukrán-izraeli középpályása, Maxim Plakushchenko a Közel-Keleten köthet ki a nyáron.
Izraeli lapinformációk szerint Maxim Plakushchenkót a helyi élvonalban szereplő Hapoel Haifa és Maccabi Bnei Reineh (Koszta Márk csapata) is szerződtetné, a 27 éves középpályás pedig a napokban eldöntheti, hogy visszatér-e második hazájába - írja a one.co.il.
Plakushchenko tavaly júliusban szerződött a piros-feketékhez, és összesen 17 NB I-es meccsen viselhette a Honvéd mezét, ám alapemberré nem tudott válni az élvonaltól 20 év után búcsúzó magyar klubnál.
Olvastad már?
NB I: Az ezüstérmes elveszítheti a tavasz nagy felfedezettjét – az olaszok is figyelik
Horváth Krisztofer remek tavaszt produkált Kecskeméten. A 21 éves támadónak azonban vissza kell térnie Torinóba és egyelőre nem tudni, mi lesz a sorsa.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.