Kerkez-ügy: A Liverpool félreállhat az MU útjából, de sok még a kérdőjel - sajtóhír

Újabb részletek jelentek meg Kerkez Milos lehetséges klubváltása kapcsán.
Csakfoci.hu 2025. január 3., péntek 16:00
Újabb részletek jelentek meg Kerkez Milos lehetséges klubváltása kapcsán.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. január 3., péntek 16:00

Hetek óta téma a brit sajtóban Kerkez Milos lehetséges klubváltása, és az, hogy a Bournemouth magyar válogatott balbekkjét a Liverpool és a Manchester United szerződtetné elsősorban.

A TeamTalk nevű angol portál most újabb részlettel állt elő az ügyben, mondván egy másik játékos, a Fulhamben futballozó Antonee Robinson még változást hozhat a történetben. Az amerikai válogatott balhátvéd ugyanis ugyancsak szerepel mindkét nagycsapat kívánságlistáján, de úgy tűnik, a Pool végül átadhatja az első lépés lehetőségét a Unitednek, mivel őket nem elsősorban a londoni futballista érdekelné, sokkal inkább Kerkez.

Ezt az ESPN FC újságírója, Mark Ogden is megerősítette, mondván az MU menedzsere, Rúben Amorim a jelen állás szerint Robinsonra csaphat le, mivel Kerkez esetében a Bournemouth valószínűleg kitart amellett, hogy nem adja el magyar játékosát az idény végéig, a Liverpool viszont közben annyira nem siet a balhátvéd-igazolással, mint a történelmi mélységekben járó riválisa.

Így a Vörösök megvárhatják a nyarat, amikor Kerkez valószínűleg elérhetővé válik, míg az MU már a télen leigazolhatja amerikai célpontját, akit egyébként a cikk szerint Liverpoolban már csak amiatt sem tartanak túlságosan üldözendő prédának, mert 27 évével már nem feltétlenül esik bele Arne Slot csapatának átigazolási elképzeléseibe, nem úgy, mint a mindössze 20 éves Kerkez.

Olvastad már?
Újabb Liverpool-ikon kardoskodik Kerkez leigazolása mellett: "Zseniális játékos, nagy bónusz egy ilyen védő"
A Vörösökkel UEFA Kupát és BL-t is nyert Dietmar Hamann is szívesen látná a magyar válogatott védőt Szoboszlai Dominikéknál.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.
ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.
Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.
Tovább az összes átigazoláshoz