Fotó: kecskemetite.hu

Itt a bejelentés: A Kecskemét igazolta le az NB II-es élcsapat egyik legjobb játékosát

Csakfoci.hu 2022. december 16., péntek 15:32
Fotó: kecskemetite.hu
Szerző: Csakfoci.hu 2022. december 16., péntek 15:32
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Kecskeméten folytatja pályafutását az NB II-es PMFC egyik őszi legjobbja, Nikitscher Tamás.

Pénteken a klubváltás hivatalossá vált, Nikitscher lett a KTE első új játékosa a téli átigazolási időszakban, miután sikeres tárgyalások végén kivásárolták a pécsi szerződéséből - számolt be a lila-fehérek klubhonlapja.

Hatalmas megtiszteltetés számomra, hogy egy ilyen nagy múltú klubhoz szerződhettem. Igyekeztem minél jobb teljesítményt nyújtani az NB II-ben, hogy ez a lehetőség megadasson, és ezért nagyon hálás vagyok. Szívemhez közel került Pécs, mert egy nagyon jó kis társaság állt össze, de ebben a helyzetben természetesen mindenki megértő volt, a klub számára is nagy elismerés, hogy a legmagasabb osztályban folytathatom. Szeretném beverekedni magam a csapatba, gólokkal és gólpasszokkal, jó játékkal segíteni, ez a legfontosabb, illetve az, hogy minél több pontot szerezzen a KTE. Tisztában vagyok vele, hogy január 29-én akár debütálhatok is az NB I-ben, de minden nap úgy állok hozzá a munkához, hogy csak az adott napra koncentrálok. A felkészülés alatt szeretnék minél jobb teljesítményt nyújtani, kiharcolni azt, hogy már ott lehetőséget kapjak – mondta a 23 éves játékos az aláírását követően.

TÖBB JÁTÉKOSSAL IS TÁRGYAL MÁR A DIÓSGYŐR, A FRADINÁL ÉS A VIDINÉL IS KEZD BEINDULNI AZ ÉLET - HAZAI ÁTIGAZOLÁSI HÍREK ITT!

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz