Így igazol a Szpari

A Nyíregyháza igazolásainak hátteréről is beszélt a sportigazgató.
Csakfoci.hu 2023. november 14., kedd 10:04
A Nyíregyháza igazolásainak hátteréről is beszélt a sportigazgató.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. november 14., kedd 10:04
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Nyíregyháza sportigazgatója, Fekete Tivadar a csakfoci.hu-nak adott interjújában beszélt átigazolási politikájukról is.

- Levezetni ide senki nem jöhet! Volt olyan tárgyalásunk, hogy az összegek elhangzása után legfeljebb kávéztunk egyet a kiszemelttel, mert látható volt, hogy nem egymást keressük. Ha sorba vesszük a játékosokat: Nagy Dominik el tudott volna menni NB I-be több pénzért, vagy említhetném én is Géresit, Kovácsrétit, akik a karrierjük nagy részét NB I-ben töltötték, vagy mondhatnám Rjaskót, aki NB I-es csapatnál egyáltalán nem peremember volt, de Toma is remek példa, hiszen olyan Győrtől jött el, akiknek NB I-es céljaik vannak. Mindenki számára olyan konstrukciót állítottam össze, legyen az játékos, vagy stábtag, ami arra ösztönzi, hogy eredményesnek kell lennünk.

- Nyáron egyébként nem csak igazoltunk, hanem eladtunk is. A Nyíregyházának átigazolási bevételei is voltak, azt mondta a tulajdonos, őt ez meglepte, nem ehhez szokott, legutóbb talán 8 éve kapott bárkiért pénzt a Szpari. Viszont ezen a téren is az út elején vagyunk: vannak itt játékosok, akikből szerintem fogunk még profitálni, még Nagy Dominik se mehet el ingyen tőlünk.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz