Fotó: rblive.de

Igazi példakép: A magyar válogatott alapembere Fair Play-díjat kapott életmentő tette után

Willi Orbán a Fair Play kategóriában kapott elismerést.
Póczik Dávid 2024. február 28., szerda 13:32
Fotó: rblive.de
Willi Orbán a Fair Play kategóriában kapott elismerést.
Szerző: Póczik Dávid 2024. február 28., szerda 13:32
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Német Sportújságíró Szövetség különdíjban részesítette Willi Orbánt, az RB Leipzig magyar válogatott futballistáját. A klub közösségi médiás felületein arról számolt be, hogy a csapatkapitány a Fair Play kategóriában kapott elismerést azért, mert tavaly sejtdonorként egy leukémiás beteg gyógyulásában segédkezett.

A 42-szeres válogatott védő akkor a kezelések miatt egy bajnoki rangadót is kihagyott. Akkor úgy fogalmazott, hogy egy emberélet esetleges megmentése mindennél fontosabb. (MTI)

Olvastad már?
Szinte egyszerre sérült meg a magyar válogatott két kapusa - ezt lehet tudni az állapotukról
Gulácsi Péternek a hasfalával vannak problémák, míg Szappanos Péternek a belső szalagja sérült.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz