Fotó: Paksi FC
Böde Dániel 500. NB I-es meccsén góllal segítette a Paksot!
Történelmi pillanatoknak lehetnek tanúi a szurkolók a Paks–Puskás Akadémia mérkőzésen: Böde Dániel pályafutása 500. élvonalbeli mérkőzésén lépett pályára – és stílusosan ünnepel!
A találkozó 20. percében büntetőhöz jutott a hazai csapat, miután a felcsúti Favorov kezezett a tizenhatoson belül. A labda mögé természetesen ki más állt volna, mint a klubikon Böde, aki rutinosan, magabiztosan a kapu közepébe bombázta a tizenegyest – ezzel megszerezve a vezetést a Paksnak: 1–0!
Később Nagy Zsolt révén egyenlített a Puskás Akadémia.
Olvastad már?

Bognár György nem foglalkozik a bajnoki címmel: "Böde a lényeg!"
Bognár György úgy érzi, szinte már zsebben a nemzetközi kupaindulás.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

KTE/Szeged
Riválishoz igazol a csapatkapitány
A Csakfoci információi szerint távozik a Kecskeméttől a csapatkapitány Vágó Levente, aki a Szeged-Csanád Grosics Akadémiánál folytatja pályafutását.

MTK Budapest
Sokoldalú támadót igazoltak
Kerezsi Zalán az MTK Budapestnél folytatja pályafutását - derült ki a keddi bejelentésből.

ETO FC Győr
Fiatal támadó kapott profi szerződést
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be az ETO FC Győr, hogy profi szerződést kötött a korosztályos-válogatott Garamszegi-Géczy Árminnal.