Fotó: honvedfc.hu

Honvéd: Háromféleképpen oldódhat meg a kispesti edzőkérdés - sajtóhír

Három út létezhet a kispesti edzőkérdés megoldására.
Csakfoci.hu 2024. december 10., kedd 21:29
Fotó: honvedfc.hu
Három út létezhet a kispesti edzőkérdés megoldására.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. december 10., kedd 21:29

Bár sokáig úgy tűnt, hogy a Honvéd megállapodik a Kecskemét korábbi edzőjével, már nem biztos, hogy a szakember veszi át az NB II-ben utolsó helyen álló kispesti együttes irányítását. Az M4 Sport szerint azért, mert Szabó Istvánnal nem sikerült megállapodnia a klubnak egyelőre. Erről a forgatókönyvről, valamint Laczkó Zsolt lehetséges maradásáról írt honlapunk is egy héttel ezelőtt.

A csatorna szerint a kispestiek előtt két forgatókönyv is akad a tavaszra. Az egyik szerint Feczkó Tamás – korábban dolgozott többek között Balmazújvárosban, az MTK-nál, Nyíregyházán és Kisvárdán is – veheti át a Honvédot. Amennyiben nem ő, akkor pedig marad Laczkó Zsolt, akivel a hajrára összekapta magát a csapat.

Olvastad már?
Révész durván leszólta az NB II-t: "Olyan focit kell mutatnunk, amely egyáltalán nem élvezhető" - ezért nem jártak úgy, mint a Honvéd
A sportigazgató elmondta, a taktikát hetven százalékban kidobhatták a kukába, elő kellett venni a birkózó arcukat az NB II-ben, ahol a fiatalok sem tudnak a megfelelő ütemben fejlődni.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Brazil kiszemelt?
Az azeri sajtó szerint az FTC a Qarabag 24 éves brazil védekező középpályását, Pedro Bicalhót szerződtetné a nyáron, de az Üllői129 úgy tudja, jelenleg nem aktuális az igazolás a klubnál.
Galatasaray
Sallai Liverpoolba kerülhet?
A törökök állítják: Sallai Roland csereügylet keretében kerülhet a Liverpoolhoz.
NB I
Szerb kapus a célkeresztben
A szerb Radnbicki Nis 23 éves, lejáró szerződésű kapusa, Strahinja Manojlovic magyar, lengyel, ukrán és török klubok érdeklődését is felkeltette. (cagdaskocaeli.com.tr)
Tovább az összes átigazoláshoz