Honvéd: Három magyar játékos is távozhat - sajtóhír

Nyikes Zoltán 2022. december 23., péntek 11:55
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. december 23., péntek 11:55
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az nso.hu információi szerint Nagy Dominik búcsút inthet a Budapest Honvédnak, a szélső szerződése lejár december 31-én, a portál pedig úgy tudja, hogy nem hosszabbítja meg megállapodását, több NB I-es klub érdeklődéséről is hallani.

Nem tudni, hogy a védő Tamás Krisztián és a támadó Zsótér Donát marad-e Kispesten: mindkét futballista szerződése lejár a nyáron, idehaza több klub szívesen látná a duót.

Átigazolások
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel a Mashregh News-nak adott interjújában.
Szögre akasztja a stoplist
Kovács Dávid
A Budafok rutinos támadója, Kovács Dávid 35 évesen bejelentette visszavonulását.
Tovább az összes átigazoláshoz