Fotó: Sepsi OSK

Hivatalos: Eldőlt Bernd Storck sorsa a Sepsinél - itt a bejelentés

Egy plusz egy évre írt alá a korábbi magyar szövetségi kapitány Sepsiszentgyörgyön.
Budai László 2024. május 22., szerda 12:22
Fotó: Sepsi OSK
Egy plusz egy évre írt alá a korábbi magyar szövetségi kapitány Sepsiszentgyörgyön.
Szerző: Budai László 2024. május 22., szerda 12:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Bernd Storck vezetőedző újabb, 2025 nyaráig szóló szerződést kötött a Sepsi OSK-val, további egy év hosszabbítási opcióval - jelentette be a sepsiszentgyörgyi klub hivatalos Facebook-oldalán.

Korábban román lapok már biztosra vették a hosszabbítást, akkor a korábbi magyar szövetségi kapitány fizetéséről is írtak. Arról számoltak be, hogy a német szakember ebben a szezonban 16 ezer eurót keresett havonta, új kontraktusa értelmében azonban már 18 ezret kereshet. 

A Sepsi ötödik helyen zárta a 2023/24-es szezont a román élvonalban. Az együttesnek Kecskés Ákos, Varga Kevin és Varga Roland személyében több magyar válogatott labdarúgója is van, közülük Varga Roland távozását már bejelentették, így ő biztosan nem erősíti az együttest a jövőben.

Olvastad már?
Megszólalt a Fradi egyik jelöltje: "Az edzősködés örömét akarom élvezni, és nem feltétlenül a bajnoki címért küzdeni"
Rui Vitória a nyomás és az eredménykényszer helyett inkább a futball örömére vágyik.
Elolvasom
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz