Fotó: vasasfc.hu

Hiába vinné a BL-csapat a magyar válogatott támadót: "Nem tudjuk leigazolni"

A válogatott támadóért a szerb bajnokság második helyezettje jelentkezett be - erősítette meg a Topolya elnöke.
Csakfoci.hu 2023. június 23., péntek 13:57
Fotó: vasasfc.hu
A válogatott támadóért a szerb bajnokság második helyezettje jelentkezett be - erősítette meg a Topolya elnöke.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. június 23., péntek 13:57

A szerb bajnokságban a második helyen végzett, így rögtön a Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójába kerülő Topolya SC csatárt keres azután, hogy 5 millió euróért és egyéb bónuszokért cserébe elengedi Salzburgba az előző idény nagy felfedezettjét, a szezont 19 évesen 14 góllal záró Petar Ratkovot.

A vajdasági gárda elnöke, Zsemberi János megerősítette, hogy célpontjaik között volt a Vasas 28 éves magyar válogatott támadója, a szerb állampolgársággal is rendelkező Holender Filip is, de ő aligha igazol Topolyára.

Már egy hónapja meg szerettük volna szerezni Holendert, de szerződése van Vasassal, így nem tudjuk leigazolni

- nyilatkozta a bácskaiak első embere a Zurnal cikke szerint.

Holender az előző idényben 35 tétmeccsen viselte az NB I-től búcsúzó Vasas mezét, ezeken 8-8 gól és gólpassz volt a mérlege.

Olvastad már?
Légiósok: Szalaiért napokon belül ajánlatot tehet egy Premier League-csapat - sajtóhír
Angliai sajtóhírek szerint Liverpoolból kopogtathatnak be a magyar válogatott védőért Törökországban.
Elolvasom
Átigazolások
Paks
Szerződést hosszabbított a technikás középpályás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Paks, hogy 2029 nyaráig meghosszabbította Gyurkits Gergő szerződését.
PMFC
Dragóner érkezett
A korábbi magyar válogatott hátvéd, Dragóner Attila lett a jelenleg NB III-as PMFC új sportigazgatója.
Ferencváros
Naby Keita
Clemens Fritz, a Werder sportigazgatója árult el részleteket a Ferencvárosnál kölcsönben szereplő Naby Keita várható jövőjéről.
Tovább az összes átigazoláshoz