fotó: mlsz.hu

Hergelte a magyar szurkolókat a győztes gólt szerző játékos, a válasz sem maradt el - videó

Az U19-es válogatott mérkőzésén történt az incidens.
Pék Attila 2025. március 23., vasárnap 15:14
fotó: mlsz.hu
Az U19-es válogatott mérkőzésén történt az incidens.
Szerző: Pék Attila 2025. március 23., vasárnap 15:14
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Ahogyan arról beszámoltunk, a magyar U19-es válogatott 1-0-ra kikapott Dániától az Eb-selejtező elitkörében, ezzel eldőlt, hogy a csapat nem juthat ki a kontinenstornára.

A mérkőzésen a dánok gólszerzője, Mikel Gogorza a 75. percben sérülés miatt hagyta el a pályát, de ápolása után még mutogatott a szurkolóknak, ezért sárga lapot kapott. A drukkerek reakciója sem maradt el, poharakat dobtak a támadó felé.

Olvastad már?
Magyar-török: Visszatérhet Rossi kulcsjátékosa, Montella viszont ismét nehéz helyzetben
A Fanatik szerint Arda Güler ismét csak a kispadon kezd, ez pedig a szurkolóknál kiverte a biztosítékot.
Elolvasom
Átigazolások
FTC
Keane-t a Slovan akarja
Komoly jelöltek a Slovan vezetőedzői posztjára: Robbie Keane is felkerült listára.
Puskás/Csákvár
Kooperáció
A Csákvár a következő idényben is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel az NB II-ben, azaz továbbra is kölcsönjátékosokkal, és kooperációs szerződéssel segítik az NB II-es csapatot a felcsútiak.
DVSC
Szezonértékelő
Két héten belül lesz meg a Debrecen új vezetőedzője, aki külföldről érkezik.
Tovább az összes átigazoláshoz